ikona emailbiuro@czysty-zysk.pl

ikona telefon61 679 35 10

Domowe mikroinstalacje

płatwie

Domowe mikroinstalacje

Po podłączeniu instalacji fotowoltaicznej do sieci domowej, inwestor będzie miał możliwość obniżenia swojego rachunku za energię elektryczną praktycznie do zera - przy odpowiednim zwymiarowaniu instalacji pozostaną do zapłaty tylko opłaty abonamentowe!

Dzięki nowelizacji prawa energetycznego zniesiony został obowiązek posiadania działalności gospodarczej, przez wytwórców energii z mikroźródeł (o mocy elektrycznej do 50 kW). Dodatkowo inwestorzy posiadający mikroinstalacje do mocy 50 kWp mogą bilansować energię oddawaną i pobieraną z sieci.

Rentowność ponad 20% w skali roku i oszczędności ponad 55 600 złotych po 20 latach - przy systemie zaledwie 5 kWp!

Przeczytaj więcej o analizie opłacalności inwestycji i okresie zwrotu.

Jakość i wydajność za rozsądną cenę!

Oferujemy kompleksowe przygotowanie oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznych (elektrowni słonecznych). Wydajne i sprawdzone rozwiązania oraz bezpieczeństwo systemu i użytkowników to filary, na których opieramy nasze projekty. Systemy budujemy w taki sposób, aby zagwarantować realizację założeń inwestycyjnych.

Instalacje budujemy na najwyższej jakości komponentach znanych marek:

  • moduły posiadające certyfikat PN-EN 61215 lub PN-EN 61646, posiadające co najmniej 25 lat gwarancji na uzysk energii i 10 lat gwrancji na produkt,
  • falowniki/inwertery wysokiej klasy producentów EUROPEJSKICH,
  • konstrukcja nośna dedykowana do systemów fotowoltaicznych,
  • okablowanie solarne niemieckiej firmy Helukabel.

Nie przegap OKAZJI! - w celu przedstawienia oferty skontaktuj się z nami! - przygotujemy indywidualną ofertę w celu optymalnego wykorzystania energii i dostępnej powierzchni.

Chciałbyś się dowiedzieć więcej? Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami .